keep calm and…

piggy handstand - prasátko jóga

Publikováno v rubrice ilustrace, štítky , .

2 Responses to keep calm and…

 1. Marek píše:

  Cesta na tenhle blog začla v nemocnici v motole u knihovničky půjč a vrať, knihou o Jindřichu Pruchovi „Torzo lásky“, po jejím přečtení jsem si osvěžil jeho obrazy na netu a přes obraz „Na vzduchu domova“ od dávnýho oblíbence F. Kavána skončila na tvým blogu (obraz Na vzduchu domova chci udělat už víc než dvacet let a pořád nevím jak na to) Chtěl jsem jen, že blog i instagram mě….no prostě, patří ti můj obdiv, přestože ty věci nejsou úplně to, co vyhledávám. Tiše závidím tu bezstarostnost a vitalitu, které mě tu ovanuly. Něco, o čem píše Agnes Martin v úsporný knížečce Nezkalená mysl.

  • milada píše:

   ahoj, ani nevím, co odepsat… :-)

   doufám, že cesta skrz nemocnici dopadla dobře. a díky za čtenářskou inspiraci, obě knížky, které jsi zmínil, mě zaujaly, tak si je přidávám do seznamu k přečtení.
   a moc mě těší, že na tebe moje tvorba dýchla takhle pozitivně. vlastně přesně tohle asi je mým cílem… myslím, že když si člověk třeba doma něco pověsí na zeď, mělo by to být nějakým způsobem optimistické… a pokud ne přímo optimistické, měl by v tom být alespoň nějaký pocit harmonie, naděje, nějaká inspirace… i proto, že někdy život až tak bezstarostný není… :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *