ze svatby

svatba auta

Pár fotek ze svatby mé kamarádky, kde jsem si hrála na svatebního fotografa.

Krásný zážitek. Všichni byli milí a počasí a světlo ideální, takže se to fotilo skoro úplně samo ;-)

svatba

Obvykle fotím hlavně věci, na kterých člověk může ten správný záběr hledat třeba desetkrát. Teď jsem si vyzkoušela, že při focení lidí buď zachytíte okamžik, v lepším případě i s hezkou kompozicí, a nebo ho prostě vyfocený nemáte. O to to bylo zábavnější a zajímavější.

Taky jsem zjistila, že na plně nabitou baterku vyfotím 1300 fotek. Pak už jen stačí smazat ty nepovedené dvě třetiny, opravit fotky, na kterých se kácí zámek v pozadí, a zbyde ten hezký výsledek ;-)

nevěsta

svatební kytice

svatba

svatba

svatební hostina

svatba dort

Svatební dort byl naprosto vynikající. Dvoupatrový, z piškotu a nadýchaného tvarohového krému a ozdobený čokoládou a ovocem. Takže nejen krásně vypadal, ale i fakt skvěle chutnal. Z Cukrárny u Kateřiny ve Víchové nad Jizerou.

limonáda
A když už jsem u toho jídla, musím vzpomenout na vynikající osvěžující domácí borůvkovou limonádu, kterou jsem celou dobu popíjela, protože mě přepadá žízeň a chuť jen pohlédnu na její fotku. (Což je mimochodem úplně první fotka, kterou jsem tam nesměle vyfotila – až pak jsem se rozjela ;-) ). Tuhle limču vám natočí na Benecku v Penzionu Dana, a mají tam skvělou nejen tuhle limonádu! :-)

nevěsta

krkonoše

 

…tak tedy ještě jednou přeju hodně štěstí a lásky! :-) ❤

 

Publikováno v rubrice tak různě, štítky , .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *