
Zahrada, kde bych se mohla procházet donekonečna a jen se dívat, jak to všechno roste.
Obejít jedno kolečko a jít znova od začátku. Mezitím se třeba pohnuly mraky, povylezlo slunce, posunuly se stíny. A vidět ji zase trochu jinak. Sem tam něco utrhnout, vyplet, zasadit, přesadit.
A taky fotit. Pořád ty samé motivy a přitom pokaždé jiné, pokaždé mi připadají krásné a pořád mě to baví.
Takže tady je několik letošních jarních fotek:

čerstvé sazeničky: vlevo šalvěj, uprostřed „živé kari“ (to jsem na něj teda zvědavá :-)), vpravo stévie

























Super a těch bylinek! Oregano jako čaj? To neznám!
Moc pěkné fotky!
Oregano je dobromysl, takže prostě klasický čaj z dobromysli na dobrou náladu :-))