drawlloween 2018

v říjnu jsem se na instagramu zúčastnila drawing challenge #mabsdrawlloweenclub.
je to „kreslící výzva“, nebo jak to přeložit, a úkolem bylo po celý měsíc každý den nakreslit obrázek na zadané téma (inspirované halloweenem).⠀
byl to můj první pokus zúčasnit se něčeho takového, vykročení z komfortní zóny, hlavně co se týče témat, která mi byla úplně cizí, a taky co se týče rychlosti tvoření, protože normálně jsem do jednoho obrazu ponořená spíš týdny než dny…

a závěr?
byla to zábava :-)
muset namalovat (a prostě dokončit, nafotit, odložit a dál nevylepšovat) každý den jeden obrázek funguje skvěle proti perfekcionismu! Small quick painting is better than no painting! ;-)

nakonec jsem vytvořila 21 z 31 témat. na začátku jsem na jednu stranu plánovala, že to dám všechno, ale na druhou si říkala, že to určitě vzdám brzo, takže výsledné skóre je myslím skvělé :-))

tady je výběr z vytvořených obrázků:


Golem


hróšová jako čarodějka


duch. takový normální večer s knížkou a šálkem horkého kakaa.


yokai „Namekujira“ – obří slimák z japonských mýtů


hroch z laguny ;-)


inspirováno kalousem, který takhle koukal v pražské ZOO


havran. (vždycky se mi vybaví Havran od E. A. Poea… Pallady dál sochy bílé černým křídlem cloní líc…)

Publikováno v rubrice ilustrace, štítky , .

One Response to drawlloween 2018

  1. Liška píše:

    To vypadá výborně! I v tom bloku to vypadá působivě. A jaké jsou to barvy? Že jsou tak pěkně kontrastní a přitom ostré… u mě akryl totiž nebyl tak kontrastní, černá nebyla tak černočerná, navíc je matná, takže nic tak nevyniklo. A tempera zas měla u mě tendenci se rozpíjet… takže nevím, jestli to platí obecně nebo jen u mě a jen na plátně a jen zrovna stěmi konkrtními barvami, co jsem měla, nebo ne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *